اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج سازمان همیاری خراسان رضوی منصوب شدند

اعضای شورای پایگاه مقاومت بسیج سازمان همیاری خراسان رضوی منصوب شدند احکام مسئولیت اعضای شورای پایگاه بسیج سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی توسط فرماندهی این پایگاه اهدا شد.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، در جلسه ای با حضور سید محمد اسماعیل فاطمی معاون بازرگانی که فرماندهی پایگاه شهید شوشتری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی را برعهده دارد احکام مسئولیت اعضای شورای پایگاه بسیج این نهاد اهدا شد.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در این جلسه عنوان کرد: بسيج اداري نهادي مردمي، متشكل از كاركنان به عنوان بخشي از ساختار كلان نيروي مقاومت بسيج است كه به منظور حراست و حمايت از ارزش هاي اسلام و انقلاب اسلامي و كيان جمهوري اسلامي ايران و تحقق اهداف ارتش بيست ميليوني در محدوده دستگاه هاي دولتي و اداری به امر جذب، آموزش و سازماندهي نيروهاي داوطلب و توسعه و ترويج فرهنگ بسيجي اقدام مي نمايد.
وی ضمن برشمردن اهداف و رسالتهای تعریف شده برای این تشکل داوطلبانه و موثر در این سازمان، افزود: قطعاً در بنگاه های اقتصادی بزرگی چون سازمان همیاری با پیچیدگی ها و گستردگی فعالیتها، وجود واحدی به عنوان متولی مباحث فرهنگی و عقیدتی می تواند در بالا بردن روحیه کار جهادی و انقلابی به ویژه در نسل جوان کارکنان آن مجموعه شورانگیز باشد و اثرات مطلوبی با انجام فعالیتهای داوطلبانه و فوق برنامه بر عملکرد و رویکردهای اصلی آن داشته باشد.
وی با اشاره به اقدامات مطلوب صورت گرفته توسط واحدهای آی تی، رسانه ، نیروی انسانی و ... پایگاه بسیج سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، ادامه داد: با توجه به تخصص گرایی در سازمان همیاری و بهره گیری از نیروهای داوطلب بسیجی در کمیته های مختلف شورای پایگاه بسیج سازمان شاهد اقدامات سازنده ای در حوزه های گوناگون هستیم که می تواند به عنوان پیش قراول فعایتهای انقلابی و جهادی در این حوزه ها و ارائه آنها به عنوان پیشنهادات کاربردی، زمینه ساز برنامه ریزی های توسعه ای در سطح حوزه های بسیج کارکنان و کارمندان و حتی اصناف مختلف در استان و کشور باشد.
گفتنی است، پایگاه بسیج سازمان همیاری از خرداد ماه امسال با استقبال خوب کارکنان و موافقت حوزه مقاومت بسیج شهید رجایی ادارات کل استان و سپاه امام رضا(ع) تشکیل شد و تاکنون با همت اعضای آن اقدامات فرهنگی خوبی نظیر میزبانی مراسم صبحگاه مشترک اعضای پایگاه های بسیج ادارات استان در هفته دفاع مقدس، مسابقات قرآنی، تجلیل از جانبازان و خانواده های شاهد به مناسبت سالروز شهادت سردار سلیمانی، سرکشی و حضور در آسایشگاه جانبازان امام خمینی (ره) مشهد و اهدای گل به جانبازان 8 سال دفاع مقدس به مناسبت هفته بسیج، حضور در منزل شهدای تیپ فاطمیون شهر مشهد و تجلیل از از مادران و همسران شهدای مدافع حرم به مناسبت سالروز وفات حضرت ام البنین (س)، غبارروبی و ادای احترام مسئولان سازمان همیاری به شهدای گمنام چالیدره، اجرای رزمایش حراست مقر و ... با حمایت های خوب مدیرعامل این مجموعه اجرایی شده است./م.ا/2994/


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 28 دی 1400
  • تعداد بازدید: 364