به مناسبت دهه فجر صادر شد؛

پیام فرمانده بسیج سازمان همیاری خراسان رضوی در خصوص پیروزی انقلاب اسلامی

پیام فرمانده بسیج سازمان همیاری خراسان رضوی در خصوص پیروزی انقلاب اسلامی فرمانده پایگاه مقاومت بسیج شهید شوشتری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در پیامی دهه مبارک فجر بر تمامی مردم شریف ایران تبریک گفت.
به گزارش روابط عمومی پایگاه مقاومت بسیج شهید شوشتری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، در پیام سید محمد اسماعیل فاطمی آمده است:
بهمن جلوه گاه خیزش دوباره مردان و زنانی است که شعار “استقلال، آزادی، جمهوری اسلامی” را در همه روزهای بعد از پیروزی انقلاب با عشق سرودندو همواره و هنوز به این آرمان بزرگ پایبندند و برای تداوم آن تلاش می کنند.
دهه فجر یادمان حماسه پیروزی، روز استحکام پایه ‌های انقلاب، روز تجدید میثاق با آرمان های حضرت امام (ره)، روز بیعت مجدد با رهبر معظم انقلاب و روز ادای احترام به مقام شامخ شهدای سرافراز و همه ایثارگرانی است که در پیروزی انقلاب و حفظ دستاوردهای آن، مشارکت داشته‌ اند.
به وضوح بر همگان روشن است که این انقلاب یک انقلاب الهی و همواره دست خداوند و عنایات اهل بیت (ع) پشتیبان آن بوده است، هرچند دشمنان، بدخواهان و همه طاغوتیان عالم، علی رغم تلاش ها و هزینه های بسیار زخم هایی را برپیکره انقلاب دربرخی حوزه ها ایجاد کردند و امروز شاهد دشواریی های در اقتصاد، صنعت و فرهنگ جامعه هستیم اما هرگزنتوانستند در اراده ملت و حرکت شتابان این انقلاب در مسیر تحقق آرمان های نظام مقدس جمهوری اسلامی خللی ایجاد کنند.
بدون شک، تلاش، پشتکار، اراده و روحیه انقلابی و بسیجی، زنان و مردان این مرز و بوم به ویژه جوانان ایران زمین که با تکیه بر خلاقیت، نوآوری و تلاش بی وقفه در جبهه های فرهنگی، اجتماعی، اقتصادی و ... پای در جای شهدای گلگون کفن، ایثارگران و رزمندگان دفاع مقدس و مبارزان آن روزهای آغازین انقلاب اسلامی نهاده اند تا کشور را از هرگونه آسیب و بدخواهی دشمنان حفظ کنند.
لذا فرا رسیدن ایام الله دهه فجر و پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی را به محضر مقام معظم رهبری، خانواده های معزز شهدا و ایثارگران و همه مردم شریف و ولایتمدار ایران اسلامی به ویژه استان خراسان رضوی و شهر مقدس مشهد تبریک و تهنیت عرض نموده و به روح مطهر امام راحل و همه شهدای این نهضت الهی درود می فرستیم./م.ا/3010/
  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 16 بهمن 1400
  • تعداد بازدید: 309