به منظور تبریک روز پاسدار انجام شد؛

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری با فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) سپاه

دیدار مدیرعامل سازمان همیاری با فرمانده قرارگاه ثامن الائمه(ع) سپاه مدیرعامل و جمعی از مسئولان سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی در نشستی با فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه دیدار و بر بررسی زمینه های همکاری اقتصادی دو مجموعه در قالب ایجاد یک کارگروه مشترک تاکید کردند.
به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداری های خراسان رضوی، محمدرضا تازیکی با همراهی سید محمد اسماعیل فاطمی معاون بازرگانی و مدیرعامل شرکت همیاران شمال شرق با حضور در قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه با سردار سرتیپ پاسدار سیدحسن مرتضوی فرمانده این مرکز دیدار و ضمن تبریک فرارسیدن ولادت باسعادت امام حسین (ع) و روز پاسدار در خصوص ایجاد زمینه های لازم برای همکاری های مشترک گفتگو کرند.
وی ضمن معرفی سازمان همیاری شهرداریهای استان، افزود: به عنوان یک نهاد عمومی غیر دولتی با تشکیل شرکتهای تخصصی فعالیتهای اقتصادی، عمرانی، گردشگری، آموزشی، پژوهشی وتامین نیرو انسانی، تجهیزات و نیازها و خدمات پیمانکاری را برای 94 شهرداری استان انجام می دهیم و در همه شهرها حضور داریم.
مدیرعامل سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: علاوه بر این رسالت جدیدی در حوزه اقتصاد روستا و مناطق مرزی و محروم استان برعهده سازمان قرار داده شده تا بتوانیم این بخش را به عنوان الگوی اقتصاد و اشتغال در مسیری قراردهیم تا درحوزه اقتصاد مقاومتی به خودکفایی لازم برسد.
وی بااشاره به فعالیتهای آموزشی و فرهنگی سازمان با استفاده از ظرفیت موسسه آموزش و مرکز علمی کاربردی وابسته به این نهاد و همچنین فعالیت پایگاه بسیج سازمان همیاری، بیان کرد: معتقدیم که بستر فرهنگی لازمه و زمینه ساز فعالیتهای اقتصادی است و باید در الویت قرار گیرد چرا که مردم هرمنطقه باید پذیرش موضوعات را در همه حوزه ها داشته باشند.
تازیکی تصریح کرد: در این مسیر همکاری و استفاده از راهنمایی ها و تجربیات قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه(ع) سپاه میتواند راهگشا و چشم اندازی برای فعالیتهای اقتصادی سازمان همیاری باشد چرا که در بسیاری از موضوعات از جمله ساخت و ساز و بخش عمرانی، خدمات فنی مهندسی و ... می توانیم با یکدیگر همکاری داشته باشیم،

فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه تاکید کرد:
نقش سازمان همیاری در مانع زدایی از فعالیتهای اقتصادی استان


فرمانده قرارگاه منطقه‌ای ثامن الائمه(ع) نیروی زمینی سپاه نیز در این نشست با بیان اینکه سازمان همیاری یک دستگاه بزرگ و اثرگذار در حوزه اقتصادی استان است، افزود: این سازمان نشان داده که می تواند در مانع زدایی از فعالیتهای اقتصادی و اجرایی استان موثر عمل کند.
سردار سیدحسن مرتضوی با تاکید بر وجود زمینه های همکاری با سازمان همیاری ادامه داد: در بحث آب رسانی و راه سازی در مناطق کم برخوردار و با ظرفیت محرومیت بالا، اخیرا کارهای بزرگی تعریف شده است که می توان از ظرفیت سازمان همیاری در اجرای پروژه های این حوزه استفاده کرد.
وی با اشاره به لزوم ایجاد کارگروهی برای بررسی موضوعات مشترک بین قرارگاه و سازمان همیاری، تصریح کرد: قطعا اگردو مجموعه بررسی های مشترکی را بر روی ظرفیتها و نیازها انجام داده و بر روی مسائل مربوطه، متمرکز شوند، شاید بتوان زمینه های بیشتر و بهتری را برای همکاری های دوجانبه فراهم کرد چرا که با توجه به ظرفیتهای سازمان این نهاد می توان در حوزه های مختلف کمک های شایانی را داشته باشد و اتفاقات خوبی رقم بخورد./ م.ا/3044/


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 15 اسفند 1400
  • تعداد بازدید: 249