به مناسبت دوم اردیبهشت ماه صادر شد؛

پیام تبریک فرمانده پایگاه بسیج سازمان همیاری به مناسبت روز تأسیس سپاه پاسداران

پیام تبریک فرمانده پایگاه بسیج سازمان همیاری به مناسبت روز تأسیس سپاه پاسداران فرمانده پایگاه بسیج شهید شوشتری سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فرماندهان و کارکنان سلحشور این نهاد تبریک گفت.

به گزارش روابط عمومی سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی، سید محمد اسماعیل فاطمی فرا رسیدن دوم اردیبهشت سالروز تأسیس سپاه پاسداران انقلاب اسلامی را به فرماندهان و کارکنان سلحشور این نهاد مقدس تبریک گفت.

وی افزود: این مناسبت هر سال یادآور رویداد مهمی در تاریخ پرفراز و نشیب انقلاب اسلامی است در چنین روزی در سال ۱۳۵۸ در حالی که هنوز مدت کوتاهی از پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی و استقرار نظام جمهوری اسلامی ایران و تشکیل هسته های اولیه سپاه پاسداران انقلاب اسلامی سپری نشده بود، با تدبیر حکیمانه  و دوراندیشانه رهبر کبیر انقلاب اسلامی حضرت امام خمینی(ره) و تصویب اساسنامه این نهاد انقلابی و مردمی در شورای عالی انقلاب، سپاه پاسداران به عنوان یکی از نهادهای قانونی و سازمان های برخاسته از متن انقلاب و مردم در ساختار نظام اسلامی تثبیت شد.
فرمانده پایگاه مقاومت بسیج سازمان همیاری شهرداریهای خراسان رضوی ادامه داد: اینک با گذشت حدود نیم قرن از آن روزها سپاه پاسداران انقلاب اسلامی علاوه بر سربلندی و کسب افتخارات بسیار بزرگ در حوزه دفاعی و امنیتی، در میدان خدمت رسانی به مردم ایران در عرصه‌های مختلف اقتصادی، فرهنگی، اجتماعی و ... هم خوش درخشیده و نقش تاثیرگذاری در یاری رسانی به انقلاب و مردم این سرزمین ایفا نموده است.
بر این اساس ضمن اعلام آمادگی پایگاه مقاومت بسیج سازمان همیاری در جهت همکاری و دراختیار قرار دادن تمامی ظرفیت تخصصی در حوزه های مختلف برای کمک به تحقق اهداف اقتصادی سازمان در استان و تبریک این روز خجسته به تمامی فرماندهان و کارکنان دلاور و سلحشور این نهاد مقدس، دوام توفیق و سربلندی آنان در تحقق رسالت و مأموریت‌های خطیر فرارو به ویژه در صیانت از عمق راهبردی و نفوذ معنوی ایران اسلامی در منطقه و بلکه در جغرافیای بشریت را از درگاه خداوند متعال آرزومندیم./م.ا/۳۱۰۱/


  • منبع خبر:
  • گروه خبری: عمومی
  • تاریخ خبر: 2 اردیبهشت 1401
  • تعداد بازدید: 124